ДонНУЕТ пам'ятає

Університет Туган-Барановського пам’ятає: річниця виведення військ з Афганістану

15 лютого 2021 року, на честь відзначення 32-ї річниці виведення військ із Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пройшов районний мітинг-реквієм і покладання квітів до памʼятника воїнам-афганцям.

Науково-педагогічний колектив і студентство Університету Туган-Барановського не залишилися осторонь такої визначної події та разом з іншими учасниками мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя у війні в Афганістані. Після завершення урочистого мітингу, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, воїни-інтернаціоналісти та громадськість міста поклали живі квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Низький уклін учасникам бойових дій на території інших держав!