Університет Туган-Барановського інформує: волонтерство та допомога

Працівники Універсиету Туган-Барановського щодня об’їжджають блок-пости Кривого Рогу з гуманітарною допомогою.

Працівники Університету Туган-Барановського збирають власні кошти для закупівлі необхідного для наших бійців. Доннуетівці змогли знайти необхідні ліки та передати за призначенням.

Бійцям Нацгвардії та ТрО передано 14 спальних мішків, які Університет Туган-Барановського отримав як гуманітарну допомогу в 2014 році, коли війна розпочалася на Донбасі.

Бійцям передано швейцарські термоси, АЛЕ до них не можемо знайти сухе пальне!

Багато гуманітарної допомоги Університет Туган-Барановського передав до пункту прийому допомоги у Дія.Бізнес у Кривому Розі https://business.diia.gov.ua/kryvyi-rih

Було закуплено протягом тижня війни:

Бензопила

Заглушки з пінопласту

Сокири з клином

Ножівки та пилки по дереву

Батарейки

Стретч-плівки

Медикаменти

Бензин

Електроди

Малярні стрічки

Трикотажні рукавиці

Зварювальні краги

Серветки

Ящики

Розчинник

Миючий засіб

Мастило

Ланцюг і мастило для ланцюгів

Пледи

Утеплені шапки

Студенти Університету Туган-Барановського доєднуються до волонтерських ініціатив у Кривому Розі: допомагають фасувати та вантажити одяг для біженців на локаціях по місту; доєднуються до плетення маскувальних сіток у Кивому Розі; працюємо на фронті кібератак та у креативних військах України!

Все буде Україна!