Університет Туган-Барановського інформує: конкурс «Відкрита наука»

Конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології».

Відповідно  до  листа  Сумського   національного   аграрного   університету від 09.09.2021 2531 директорат науки та інновацій Міністерства освіти i науки України інформує про проведения у 2021 році Всеукраїнського (національного) конкурсу наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології».

Метою конкурсу є популяризація наукових i методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.

Організаторами конкурсу виступають Сумський національний аграрний університет, Рада молодих вчених при Міністерстві освіти i науки України, Громадська організація «Інноваційний університет», ТОВ «Видавничо-торговий дім «Університетська книга», ТОВ “Видавничий дім “Гельветика”, ПП “Видавництво “Олді+; Baltija Publishing (м. Рига, Латвія), Adam Marszalek Publishing (м. Торунь, Польща).

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

• соціо-гуманітарні та економічні науки;
  • інженерно-технологічні науки;
  • агробіологічні науки та ветеринарні науки;
  • електронне видання.

У разі зацікавленості, запрошусмо долучитись до участі у зазначеному заході.

Більше інформації про Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології» міститься за посиланням: https://science.snau.edu.ua/konkurs-naukovix-i-navchalnx- vidan/.

Телефон для довідок: +38(0542)701075.