Університет Туган-Барановського інформує: як захиститись від домашнього насильства (ВІДЕО)

У Кривому Розі розробили відеокурс “Як захиститись від домашнього насильства”. Відбулось це за ініціативи Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у рамках проєкту “Зупинити насильство”, який впроваджувався за підтримки громадської організації “Докудейз”.

Представники поліції, системи безоплатної правової допомоги, департаменту у справах сім’ї, молоді і спорту, Криворізького центру соцслужб для сім’ї, дітей і молоді, служб у справах дітей, адвокати і психолог кожен дав поради і розкрив механізми захисту прав потерпілих від домашнього насильства і повноваження установ в цій сфері.

Доступ до безоплатної правової допомоги. Наталя Кожем’яка