Університет Туган-Барановського інформує: “Громадянський штаб солідарності”

Від початку війни в Україні діє “Громадянський штаб солідарності” ініційований Всеукраїнською молодіжною організацією “Студентська республіка”

“Штаб солідарності” пропонує взаємодопомогу та волонтерську опіку над соціально нужденними.

Давайте разом допомагати одні одним:
🔹 ділитися будь-якою корисною інформацією, спрямованою на наше спільне виживання (наприклад, робити і поширювати методички, інфографіки про першу медичну допомогу, як подолати паніку та психічні зриви);
🔹 коли треба кудись добратися (тобто транспортом — хтось когось може кудись підкинути);
🔹 у підтримці літніх людей, дітей тощо;
🔹 лікарі/ки — залишайте свої контакти і, в разі коли буде необхідна допомога — хоч порадою голосом, хоч, можливо, й особистою допомогою, то ми могли б на вас розраховувати;
🔹 можливо комусь необхідно допомогти доставити чи придбати їжу;
🔹 у юридичній і правозахисній площині;
🔹 у будь-якій іншій допомозі, зокрема, й матеріальній, і, приміром, графікою, дизайном, репостом.
Це наша гуманітарна місія для Соборної України.
І ми вміємо це робити — щиро та ефективно. Спільно, з ДОВІРОЮ і БРАТЕРСТВОМ/СЕСТРИНСТВОМ, ми мусимо подолати все погане і відбити хижаків!
Телеграм-бот  https://t.me/SolidarnistBot
Телефонуйте, пишіть цілодобово: +38 094 493 34 17