Університет Туган-Барановського інформує: Форум “Дні якості Фламандського центру якості” (VCK, Бельгія)

3 жовтня 2022 року в Бельгії відбувся форум «Дні якості Фламандського центру якості». У цей непростий для України час бельгійські колеги звернулися до Української асоціації досконалості та якості з пропозицією підтримки. Вони запропонували для членів і партнерів Української асоціації досконалості та якості (УАДЯ) безкоштовну онлайн участь у надзвичайно цікавому професійному заході – Дні якості VCK.

Серед тих, хто відгукнувся на таке запрошення, були викладачі та студенти нашого університету. Від кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва – к.т.н., доцент Горяйнова Ю.А. та асистент Пусікова О.А., які викладають дисципліни «Управління якістю продукції та послуг готельно-ресторанного господарства», «Управління якістю та методи досліджень в ресторанному господарстві», а також студенти ОП «Ресторанні технології» груп ХТ-19, ХТ-22М, зХТ-22М, які опанують ці освітні компоненти.

В рамках цього заходу виступили кращі вчені в галузі менеджменту та представники найуспішніших компаній з Бельгії та з інших країн. Всього було заслухано 6 цікавих доповідей. Серед них:
– Людина та її собака: майбутнє менеджменту якості, доповідач – Willy Vandenbrande, Quality Thinker;
– Визначення та реалізація стратегії інструментами Хосін Канрі,
доповідач – Bart Ceulemans, менеджер з якості Continental;
– Стандартизація та сталий розвиток: можливості для менеджерів з якості, доповідач – Andreea Gulacsi, директор з політики та партнерства в CEN/CENELEC (Європейському комітеті зі стандартизації/ Європейському комітеті з електротехнічної стандартизації);
– Вимірювання організаційної якості: SMART підхід до цього, доповідач – Silvie Coutuer, глобальний менеджер з забезпечення якості Bekaert;
– Досконала упаковка: як поєднати якість, витрати та сталий розвиток, доповідач – Kurt Desomviele, старший менеджер з якості та пакувальних операцій Newell Brands;
Професія якості, що відповідає меті: презентація великого дослідницького проекту щодо майбутніх вимог до менеджерів з якості, доповідач – Vince Desmond, СЕО Chartered Quality Institute / IRQA.

Усі доповіді викликали велику кількість питань, активно обговорювались. Сподіваємося, що отриманні знання знадобляться нашим студентам в майбутньому професійному житті.

Ми, викладачі та студенти Університету Туган-Барановського, вдячні ГС «Українська асоціація досконалості та якості» та партнерам з Фламандського центру якості за цей чудовий подарунок!