Університет Туган-Барановського інформує: День визволення Маріуполя від російських окупаційних військ

13 червня 2014 року підрозділи українських збройних сил звільнили м. Маріуполь, що стало переломним моментом війни на Сході країни.

Маріуполь є портовим та індустріальним центром із металургійними комбінатами та машинобудівними заводами, осередком культури та мистецтва Донеччини. Він має й надважливе стратегічне значення для оборони держави через виробництво місцевими підприємствами критично-важливих елементів бронювання військової техніки та як одним з найбільших «морських воріт» України. До того ж в Маріуполі розташувався коледж Університету Туган-Барановського.

Ми щиро вітаємо Навчально-науковий інститут бізнесу і гостинності, всіх колег та науковців, мирних жителів, що ввечері,  13 червня 2014 року, над міською радою Маріуполя знову замайорів синьо-жовтий стяг.

Університет Туган-Барановського бажає мирного неба над головою!