Університет Туган-Барановського інформує: День українського добровольця

Університет Туган-Барановського інформує: 14 березня відзначається День українського добровольця.

У цей день у 2014 році з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.

Зараз, під час повномасштабного вторгнення росії на територію України, добровольцями стали всі Українці: ми волонтеримо, проходимо курси з тактичної медицини, вступаємо до лав ЗСУ та ТрО.

Відповіддю на вторгнення став, зокрема, масштабний добровольчий рух. З перших годин вторгнення сотні тисяч українців добровільно стали на захист Батьківщини, вступаючи до лав Збройних Сил України та територіальної оборони. Десятки тисяч для цього повернулися з-за кордону. Серед тих, хто добровільно взяв у руки зброю, – відомі спортсмени, зірки, люди різних професій.

Боремось! Тримаємо кожен свій фронт!