Університет Туган-Барановського інформує: День рятувальника

Університет Туган-Барановського інформує: 17 вересня відзначається День рятувальника.

Університет Туган-Барановського в цей день прагне нагадати історію, яка трапилася цієї весни.  6 квітня 2021 року в Саксаганському районі пізно ввечері сталася пожежа. Загоряння сталося на балконі 4 поверху. Боднарук Ольга Анатоліївна, асистент кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського та її чоловік врятували двох дітей: дівчинку 7-ми років та 11-річного хлопчика до приїзду вогнеборців. Що сталося тієї ночі, подробиці рятувальної операції – далі в інтерв’ю Ольги Анатоліївни.

Повне інтерв’ю читайте тут: «У мене була єдина думка – там діти!», – Боднарук Ольга Анатоліївна про пожежу та врятованих дітей

Університет Туган-Барановського вітає!