Університет Туган-Барановського інформує: День молоді 2021

Університет Туган-Барановського інформує: 27 червня – День молоді. День молоді – це свято позитиву, натхнення, творчості та самоствердження.

Університет туган-Барановського зібрав підбірку фактів про День молоді.

Після проголошення незалежності України почався новий етап розвитку держави, нова історія, тому в 1994 році молодіжні громадські організації ініціювали свято в незалежній Україні. Відтоді Днем молоді стала офіційно вважатись остання неділя червня.

Крім червня, свято молоді відзначають в інші місяці. Тому в рік Дня молоді буває декілька! 12 серпня святкують Міжнародний день молоді, заснований ООН, 10 листопада – Всесвітній день молоді, а 24 квітня – Міжнародний день солідарності молоді.

День молоді – це не тільки для школярів і студентів. День молоді – це святобез меж. Технічно в Україні В Україні до категорії “молодь” відносяться люди, віком від 14 до 35 років. А взагалі, головне відчувати себе молодим, незважаючина вік.

Університет Туган-Барановського вітає з прийдешнім святом!