ДонНУЕТ готує

Університет Туган-Барановського готує: яйце пашот (ВІДЕО)

Студенти спеціальності “Харчові технології” Університету Туган-Барановського на одному із лабораторних занять відпрацьовували технологію приготування страв з яєць. Адже одним із найважливіших продуктів харчування вважаються яйця. Вони – справжнє джерело вітамінів, корисних мікроелементів та довго зберігають відчуття ситості. Недарма саме яйця найчастіше готують на сніданок, проте цей продукт може бути і корисним перекусом, обідом чи легкою вечерею. Всі живильні речовини яйця збалансовані як за якістю, і за кількістю, але це найбільш поживним у ньому є жовток.

І ось найцікавіша страва, яка завжди привертає увагу – це Яйце пашот – досить простий і, напевно, самий смачний спосіб приготування яєць, який винайшли французи. На нашу думку, ні один з інших способів не здатний так яскраво передати смак свіжого яйця.