Університет Туган-Барановського долучився до серії вебінарів від компанії SoftwareONE

Представників Університету Туган-Барановського запрошено до участі в серії вебінарів від компанії SoftwareONE щодо використання хмарних сервісів Microsoft Azure у вищій освіті та науково-дослідницькій діяльності.

Цього тижня старший викладач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Університету Туган-Барановського Юрій Коренець разом із іншими представниками Університету Туган-Барановського візьмуть участь у серії вебінарів від компанії SoftwareONE – провідного глобального технологічного постачальника комплексних рішень на базі програмного забезпечення та хмарних сервісів.

На онлайн-зустрічах будуть розглянуті аспекти використання сучасних технологічних рішень на базі хмарної платформи Microsoft Azure та її інфраструктури для науково-дослідницького сектору. Науковці з усього світу використовують Microsoft Azure для успішного і прискореного розвитку своїх досліджень. Microsoft Azure забезпечує відкриту, гнучку, глобальну платформу, яка підтримує безліч мов програмування, інструментів та фреймворків, що дозволяє дослідникам досягти швидких результатів за допомогою хмари.

На вебінарі будуть розглянуті основні хмарні сервіси та інструменти Microsoft Azure, режим роботи яких дозволяє оплачувати послуги за фактичне споживання без необхідності витрат на апаратні потужності, витрат на розгортання, експлуатацію і технічний супровід. Європейський освітній проєкт Open Clouds for Research Environments (OCRE) – Відкрита хмара для дослідницького середовища – замінив угоду GEANT IaaS Cloud з метою активізувати та полегшити використання хмарного середовища у європейській спільноті вищої освіти та дослідницької діяльності. SoftwareONE на глобальному рівні став провайдером хмарних сервісів Microsoft Azure в рамках OCRE, що надає університетам та науково-дослідним інститутам комерційні знижки та додаткові переваги. На онлайн-зустрічах як раз і будуть розглядатися ці переваги, а також конкретні хмарні сервіси та інструменти Microsoft Azure, які науково-педагогічні працівники Університету Туган-Барановського зможуть в подальшому використовувати у своїй роботі.