Університет Туган-Барановського долучився до радіодиктанту національної єдності

Університет Туган-Барановського долучився до радіодиктанту національної єдності в День української писемності та мови.

9 листопада об 11:00 весь світ доєднався до акції написання диктанту єдності. У 2022 році це 22 радіодиктант. Українців нічого не спиняє, тому більшість людей зібралися у бомбосховищах та укриттях, в катакомбах зібралися в Одесі – як символ спротиву і боротьби українців у війні з росією. Люди без світла організували підсвітку ліхтарями та слухали радіодиктант по радіо. Це світовий флешмоб. Люди з різних сфер, різних професій, різних національностей по всьому світу долучаються до написання радіодиктанту.

Університет Туган-Барановського також долучився до написання радіодиктанту національної єдності попри все. Єднаємось! Це зробить нас незламними!