Університет Туган-Барановського анонсує: проєкт «Жінки за демократію»

Проєкт «Жінки за демократію». 1-7 серпня відбудеться потужний проєкт для молоді. Молодіжна рада при ДніпроОДА у партнерстві з громадською організацією Development and Initiative шукає учасників на тренінг для активної молоді Дніпропетровської області на тему демократії. Учасників чекає насичений тиждень в компанії активістів регіону та досвідчених тренерів з України та Грузії.

Де: Орлівщина, Дніпропетровська область.

Дедлайн подачі заявки: 18.07.2021

До участі запрошуються:

  • Активна молодь віком від 17 до 30 років
  • Представники громадських організацій, молодіжних рад і центрів, місцевої/ регіональної влади, активісти ОТГ Дніпропетровської області
  • Молодь, яка зацікавлена в розвитку демократії та подолання гендерної нерівності в своїй громаді
  • Молодь, яка зацікавлена в проектах неформальної освіти, особливо на рівні міста і області
  • Молодь, яка готова до активних змін та готова організувати локальний захід в своїй громаді після участі в тренінгу

Деталі: Запрошення на тренінг-курс

Детальніше про проєкт:
Тренінг курс “Girls4Democracy” об’єднає 24 молодіжних працівників, активістів, молодіжних лідерів, включаючи представників місцевої / регіональної влади, молодіжних рад та політичних партій з Дніпропетровської області для обговорення теми демократії, гендерної складової молодіжного активізму та молодіжної політики. Проєкт має на меті підвищити рівень участі молодих жінок / дівчат у процесі прийняття рішень на місцевому рівні в Дніпропетровській області шляхом активізації місцевої молоді та усунення перешкод / бар’єрів на шляху гендерної рівності.

Цілі проєкту:
– Надати молодим лідерам та працівникам молодіжних організацій / рад та політичних партій компетенції, знання, навички, які необхідні для їх активної участі у місцевій демократії та боротьбі з гендерною нерівністю та дискримінацією. Учасники проєкту стануть мультиплікаторами отриманих знань і досвіду, щоб внести позитивні зміни в свої громади завдяки компетенціям, які вони отримали під час проекту.
– Сприяти поширенню посібників та методології Council of Europe (HYS manual and Revised European Charter on the Participation of Young People in Local and Regional Life) щодо активної участі молоді у місцевому та регіональному житті
– Сприяти підвищенню обізнаності молоді щодо питання демократії, прав людини та гендерної рівності, сприяти проведенню в Інтернеті та поза мережею інформаційних кампаній та налагодження інклюзивного діалогу та співпраці у сфері активної участі та гендерної рівності.

Фінансові умови: за правилами програми проживання (двомісне розміщення), харчування та всі необхідні матеріали під час проєкту забезпечуються організаторами. Кошти за квитки будуть компенсовані після проекту.
Участь в проєкті безкоштовна.

Слідкуйте за новинами на інформаційних каналах ГО:
1) Facebook https://m.facebook.com/developmentngo
2) Telegram @developmentngo https://t.me/developmentngo
3) Instagram @developmentngo https://www.instagram.com/developmentngo

332 разів прочитано