ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Уява важливіша за знання. До Дня бібліотек (ФОТО)

14 травня 1998 р. згідно з Указом Президента України  № 471/98 та «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…»  було встановлено  Всеукраїнський день бібліотек.

Це не тільки професійне свято бібліотекарей, а й ваше свято, шановні читачі.

Про роль книг в житті людини нам розповідають мудрі афоризми видатних людей:

«Любові до книг покірні не тільки всі люди всіх віків, але і всі народи в усі часи. Одного разу, потрапивши в піднесений, тонкий світ літературних героїв, ми залишаємося в безстроковому книжковому полоні, де переживаємо бурхливі радості і жахливі трагедії, хвилини найсолодших раювань і глибокого відчаю. Одного тільки не дано – звільнитися з ілюзорного полону»

Віктор Кунін

«Читання – це бесіда з мудрецями. За допомогою книг долаються простір і час, затверджується краса і правда на Землі. За допомогою книг люди вчаться жити і боротися за щастя людства. Тому що книги могутні»   

Щедровицький Д. В.

«Уява важливіша за знання. Знання обмежене, уява нескінченна»

Альберт Ейнштейн.

«Всі хороші книги схожі в одному: те, про що в них йдеться, здається більш вірогідним, ніж якщо це було б насправді, і коли ви дочитали до кінця, вам здається, що все це сталося з вами, і так воно назавжди при вас і залишиться: гарне і погане, захоплення, печалі і жаль, люди і місця, а яка була погода …»

Е. Хемінгуей

«Книги – кораблі думки, що мандрують по хвилях часу, це гербарій почуттів і пристрастей, скриня, де зберігаються засушені образи всіх цивілізацій»     

Френсіс Бекон

«У книгах для мене воскресають мертві; в книгах мені відкривається майбутнє; в книгах розповідається про війни; в книгах зберігаються мудрі закони світу. Все на світі руйнується і марніє від часу. Вся слава Землі була б безповоротно забута, якщо б не потурбувався Всевишній про засоби порятунку – про книжки. Замки можуть зрівнятися з землею, непереможні колись держави можуть загинути. Не дано ні королям, ні попам увічнити себе так, як це буде зроблено в книзі. Одного разу написана, книга в подяку дарує безсмертя своєму авторові: поки живе вона, живе і він»                                                                   Єпископ Даремський Річард де Бери

З повагою, Мачульська Марина Іванівна, бібліотекарка ДонНУЕТ

Вітаємо ВАС, з професійним святом!!!!

438 разів прочитано