Участь у проєкті USAID «Економічна підтримка Східної Країни». Новини з Бердянська.

Уже закінчується 2019 рік. Він був дуже важливим як для нашого рідного міста Маріуполя, так і для всієї нашої країни. Для нас, маріупольців, він запам’ятається перш за все візитом президента нашої країни Володимира Зеленського. І нам, працівникам Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, дуже приємно, що до всіх важливих подій нашого міста були причетні наші викладачі та студенти.

І ось, наприкінці 2019 року, двадцятого грудня, директор Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського – Катерина Сергіївна Хаврова – брала активну участь у круглому столі, що відбувся у м. Бердянськ Запорізької області нашої країни. Цей захід було організовано агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримкою міської ради Бердянська. На цьому заході було обговорено шляхи втілення проєкту USAID «Економічна підтримка Східної Країни» у нашому Приазовському краї.

Проєкт «Економічна підтримка Східної Країни» розпочав роботу 27 серпня 2018 року. Закінчення його призначено на 26 серпня 2023 року. Проєкт USAID має надати допомогу приватним підприємцям та малому і середньому бізнесу, що працюють у конкурентних секторах економіки, аби знизити рівень залежності регіону як від великих підприємств, контрольованих олігархами, так і від торгівлі з Росією. У найближчий час проєкт надаватиме допомогу тим соціальним групам, які потерпіли від конфлікту, а також іншим вразливим верствам населення, аби сприяти відновленню їхніх економічних можливостей до забезпечення власного життя. У середньому він працюватиме з визначеними ланцюжками створення доданої вартості, а також з інноваційними підприємствами, аби допомогти їм розширити свою діяльність і знайти нові ринки. Довготерміновою метою проекту є розбудова впевненості у майбутньому східноукраїнської економіки, що має стати стимулом для інвестицій та розвитку підприємництва у цьому регіоні.

Та 20 грудня спеціалісти з USAID разом із представниками найбільших вишів Східної України, точніше Приазовського узбережжя, а саме: Навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського, Приазовського державного технічного університету, Маріупольського державного університету та Бердянського державного педагогічного університету провели обговорення щодо втілення у життя «Економічної підтримки Східної Країни» з урахування курортної специфіки нашого Приазовського регіону. В обговоренні також взяли участь представники курортного бізнесу та міської влади приморського регіону. Зараз, з урахуванням усіх економічних та політичних передумов, наш курортний регіон має великі шанси стати найпривабливішим курортом держави. І в цьому нам може допомогти проєкт USAID «Економічна підтримка Східної Країни».

На цій мажорній ноті ми закінчуємо новин цього року з Маріуполя. Живіть яскраво! Приймайте, як і ми, активну участь в економічній розбудові нашої країни! З теплим маріупольським привітом!

0 replies