Участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студенти освітньої програми «Менеджмент» рівня бакалавр та магістр під керівництвом викладачів кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування ДонНУЕТ прийняли участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузей знань та спеціальностей у 2020 році.

Студентка групи МН-17 Коваль Марія підготувала наукову роботу «ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ГРОШЕЙ, ОТРИМАНИХ ЗЛОЧИННИМ ШЛЯХОМ, ЯК ЗАГРОЗА ЕКОНОМІЧНІЙ БЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ». Напрям «Управління фінансово-економічною безпекою» (Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця). Науковий керівник д.е.н. доцент Іванова Н. С.

Студент групи МН-17 Бадіца Антон підготував наукову роботу «СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОГО РЕГІОНУ ТА ЇХ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ». Спеціальність «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» (Київський національний університет технологій та дизайну). Науковий керівник к.е.н. доцент Приймак Н. С.

Студентка групи МН-19ма Попозогло Тетяна підготував наукову роботу «СУЧАСНІ НАПРЯМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ ДЕРЖАВИ». Спеціальність «Публічне управління та адміністрування» (Київський національний торговельно-економічний університет). Науковий керівник к.е.н. доцент Приймак Н. С.

Бажаємо студентам та їх науковим керівникам перемоги!!!

0 replies