Участь студентів ДонНУЕТ у загальнонаціональній програмі з підтримки талановитої молоді «Завтра.UA»

Студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського цьогоріч, продовжуючи традицію минулих років, узяли участь у Стипендіальній програмі «Завтра.UA».

Стипендіальна програма «Завтра.UA» – це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Головною метою програми є сприяння формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Найталановитішим студентам України ‒ переможцям програми ‒ надається фінансова підтримка для продовження освіти та реалізації власних проєктів, створюються додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Цього року в конкурсі беруть участь студенти зі 103 закладів вищої освіти України. Від Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського у Стипендіальній програмі взяли участь студенти 3-5 курсів: Бондаренко Ксенія (ПТБД-17), Бадіца Антон (МН-17), Попозогло Тетяна (МН-15), Тріфонова Дарина (МН-16). Керівниками наукових робіт від кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування є доценти Приймак Н. С. та Карабаза І. А. За результатами першого туру конкурсу-2019/2020 усі роботи наших студентів потрапили до 2-го туру.

Бажаємо успіхів у конкурентній боротьбі та перемоги у 3-му турі!

0 replies