Творчий конкурс «Разом з нами молодіє місто»

У вересні 2020 року у Кривому розі проводиться творчий конкурс «Разом з нами молодіє місто».

Міський конкурс на кращій вірш (літературний твір), малюнок (живопис), скульптура.

Взяти участь можуть учнівська, студентська та робітнича молодь (від 6 до 35 років). Організатором конкурсу став департамент у справах сім’ї, молоді та спорту виконкому Криворізької міської ради.

Дедлайн подачі віршівдо 3 вересня 2020 року на ел.адресу відділу у справах сім’ї та молоді (molod_dzr_vk@ukr.net). (Рекомендований шрифт Times New Roman).

Дедлайн подачі малюнків і скульптур – до 3 вересня2020 року з 10:00 до 15:00 за адресою: м.Кривий Ріг, вулиця Віталія Матусевича, 32А (приміщення КПМНЗ «Криворізька музична школа №4» Криворізької міської ради).

До конкурсної роботи додається інформація про автора (друкований текст):

1. Прізвище, ім’я автора;
  2. Вік (повних років на момент подачі автором конкурсної роботи);
  3. Назва роботи;
  4. Назва закладу, в якому навчається або працює учасник;
  5. Домашня адреса автора;
  6. Контактний телефон учасника або його батьків.

Телефон для довідок: (067)66 46 152

Приєднуйтесь!