Тренінг для студентів ДонНУЕТ від «Інституту розвитку міста Кривого Рогу» (ФОТО)

23 вересня 2020 року для здобувачів вищої освіти за освітніми програмами 073 Менеджмент (МН-19, МН-17), 075 Маркетинг (МК-17), 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (ПТБД-17, ПТБД-18с) провели тренінг у форматі Оpen Space.

Студентам ДонНУЕТ відкривали тонкощі Стратегічного планування розвитку організацій громадського сектору – ЧОМУ? ЩО? ЯК?

Головна мета –  залучити молодь до розвитку громадського сектору Кривого Рогу. З діяльністю громадського сектору, що таке громадська активність та ініціативні групи знайомили менторки тренінгу Оксана Лаже та Гладкова Ірина.

Студенти вигадували свою Громадську організацію, планували її стратегію та діяльність, обговорювали ідеї.

Посилання на «Інституту розвитку міста Кривого Рогу»

Захід відбувався з урахуванням всіх карантинних вимог!