СтудPARTY

СтудPARTY у ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського (ФОТО)

У ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського відбулася найочікуваніша подія цієї осені – СтудPARTY. Захід провели у внутрішньому дворику Університету, на відкритій локації, з дотриманням епідеміологічних вимог.

Створити атмосферу свята взялися студентська молодь та викладацький склад ДонНУЕТ. Студенти різних курсів танцювали та співали. З привітальним номером виступив Коренець Юрій миколайович, старший викладач кафедри технології в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.

Вітальне слово взяла Барабанова Валентина Віталіївна, директорка навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму:

«Я вас вітаю зі святом! Я бажаю, щоб у вас був веселий настрій, щоб ви знайшли друзів і однодумців!»

Привітала студентів і Зінченко Вікторія Миколаївна, доцентка кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін

«Шановні студенти! Вітаємо вас! Я впевнена, ми зможемо дати вам ті знання, які знадобляться безпосередньо у вашій практичній діяльності. Я усіх вас вітаю зі святом Студентської осені! Бажаю вам не тільки плідно навчатися, але й уміти відпочивати. Зі святом!»

На Студпаті зіграв свої сети DJ MAST NEURN.

Глядачі взяли участь у майстер-класі з барної справи – Бармен Шоу. Наші майстри розказали про види коктейлів, технологію приготування та поділилися авторськими рецептами. Гості свята дегустували власноруч зварений глінтвейн, склад та рецептура якого також поділилися організатори. Яскраві коктейлі прийшлися до смаку глядачам.

Чекайте на відео-матеріал!

Вітаємо всіх зі святом! Усім наснаги на нові справи!