Студенти Університету Туган-Барановського взяли участь у майстер-класі «Аутсорсинг бухгалтерських послуг»

04.10.2021 здобувачі ВО першого курсу, які навчаються на освітньо-професійній програмі «Організація обліку та оподаткування» другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності «Облік і оподаткування» в рамках дисципліни «Облік і фінансова звітність за міжнародними стандартами» взяли участь у майстер-класі «Аутсорсинг бухгалтерських послуг», що проводила Вікторія Ніколенко, головний бухгалтер ТОВ «Партнер – Фінанс».

Основні питання майстер-класу стосувалися особливостей передачі функцій ведення бухгалтерського обліку частково або повністю професійній бухгалтерській фірмі, яка надає бухгалтерські послуги замовнику на договірних засадах.

Дякуємо за корисну інформацію !