Студенти Університету Туган-Барановського можуть долучитися до соціальної програми Scholarship. Адже майбутнє нашої країни не тільки в руках наших відважних військових, а й у ваших! Головний приз – гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

Номінація:

Хто може взяти участь?

• Будь-який студент 1 – 5 курсів денної, вечірньої та заочної форм навчання, а також абітурієнти старших класів шкіл, технікумів, коледжів.
  • Ваш фах не має для нас значення. Адже наша команда має різносторонню освіту: фінанси, мікробіологія, технічні, гуманітарні та інші напрями.
  • В процесі роботи ми стали маркетологами, SEO‑спеціалістами, контекстологами.
  • Єдиний виняток. Ви повинні навчатися на контрактній формі.

Що потрібно робити?

• Написати дослідження на тему інтернет-реклами. Тему обирайте самостійно, але не пишіть на загальну, наприклад “Що таке інтернет-реклама?”.
  • Кожна стаття повинна бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів.
  • Знайдіть власний напрям та максимально його розкрийте.
  • Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів, максимальний – без обмежень.
  • Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

Участь повністю безкоштовна. Ми оплачуємо навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних.

Розбудуймо Україну разом! Слава Україні!