Університет знає

Студенти Університету Туган-Барановського долучились до семінару «Молодіжне самоврядування»

РАЙОННИЙ СЕМІНАР «Молодіжне самоврядування». Захід об’єднав представників студентських (учнівських) рад закладів освіти та Молодіжного виконкому у Металургійному районі.

Від Університету Туган-Барановського були студенти Анастасія Тарасова, МК-19 та Олександр Богун, МН-18.

Організатор: відділ у справах сім’ї та молоді виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Питання, які розглядалися:

• Популяризація екскурсійної діяльності, залучення молоді до історико-краєзнавчої роботи, вивчення історії рідного міста;
  • Основні напрямки та перспективи роботи з молоддю у районі;
  • Молодіжні ініціативи та основні проєкти студентських рад закладів освіти «Долучайся, пропонуй, реалізуй».

На заході подякою відзначили студентську раду ДонНУЕТ та інші заклади освіти за підсумками міської молодіжної акції до Дня довкілля «Наше місто – наш дім».

Приємним сюрпризом для активної молоді була екскурсія Меморіальним комплексом у Металургійному районі, щоб ознайомитись з історією наших пам‘яток.