Студенти ННІБГ Університету Туган-Барановського долучилися до тренінгу StandUp

23 лютого 2022 року освітня програма StandUp провела безкоштовний онлайн-тренінг щодо запобігання домаганням у громадських місцях. Студенти навчально-наукового інституту бізнесу та гостинності (м. Маріуполь) Університету Туган-Барановського (м.Кривий Ріг) долучилися до заходу.

Тренінг StandUp із запобігання домаганням у громадських місцях розказав про методологію “5Д”, яка допоможе безпечно втрутитися у ситуацію, якщо ви стали свідком домагань у громадських місцях та програму дій, якщо ви самі зазнали домагань в громадських місцях.

Тренінг відбувся в межах освітньої програми StandUp за сприяння Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) у партнерстві з L’Oréal Paris та Hollaback!. Імплементаційний партнер – ГО «Інтерньюз-Україна».