Студенти ДонНУЕТ відвідали засідання Ради органів студентського самоврядування переміщених ЗВО у Славське

Студенти Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Юрій Яковенко та Анастасія Чепурнова взяли участь у засіданні Ради органів студентського самоврядування переміщених закладів вищої освіти за підтримки Координаційного центру переміщених ЗВО.

ІІІ засідання Ради органів студентського самоврядування переміщених закладів вищої освіти (тренінг з проектного менеджменту) розпочалося 7 червня 2019 року у смт. Славське, Львівської області. Засідання розпочалося з вітального слова координатора проекту Едуарда Романченка, Голови Ради ОСС пЗВО Ганни Какауліної. Відбулося представлення тренерів: Дем’яна Петрика та Юлії Піскорської.

Учасники працювали відповідно до порядку денного даного засідання. Відбувся пітчинг проектів-ідей, які студенти заздалегідь готували до даного засідання та нарешті мали можливість сьогодні їх презентувати. Потім відбулося голосування за більш реальні ідеї проекти, які б можливо було доопрацювати та подати на фінансування на різні програми з метою реалізації від імені Ради органів студентського самоврядування переміщених ЗВО. Учасники дізналися, що таке проект, які є проектні цикли, дерево проблем, проектний менеджмент, визначення проблематики проекту. Також ввечері учасники мали можливість переглянути фільм “11 друзів Оушена” з практичних розбором проектного циклу.

0 replies