«Студентська республіка» чекає на тебе!

22-25 серпня 2020, з нагоди Дня Незалежності України, на узбережжі моря відбудеться фінальний етап Студреспубліки. Темою цьогоріного фестивалю для молоді стала «Надзусилля для прогресу та справедливості»!

Через «Студентську республіку» в Україні пройшла більшість студентських лідерів та лідерок сьогодення.

Мульти-фестиваль сприяє зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей.  Паралельно, під час «Студентської республіки» йдуть інтелектуальні ігри, мистецькі конкурси, майстер класи відкриті лекції та багато іншого!

Для того, щоб взяти участь необхідно обов’язково пройти онлайн-реєстрацію на офіційному сайті Студреспубліки (www.studrespublika.com).

Учасниками програми є громадяни «Студентської республіки».

Громадянином «Студентської республіки» може бути особа віком від 18 років. Громадяни мають право брати участь у голосуванні протягом виборів: під час регіонального етапу — Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату, під час всеукраїнського етапу — Студентського/ї президента/ки та депутатів Студентського парламенту України.

Отримати громадянство може також і не студент/ка. Отримання громадянства відбувається безпосередньо під час Гри.

Бути членом/кинею «політичної партії» можуть громадяни «Студентської республіки» віком від 18 до 35 років.

Політичні команди від вишів формуються шляхом виборів у вищих навчальних закладах. Форма проведення таких виборів визначається регіональним оргкомітетом самостійно. Результати виборів підтверджується документом, посвідченим оргкомітетом. Якщо виборів у виші не відбулося, то учасниками/цями програми можуть стати представники/ці від цього вишу за умови їхньої відповідної онлайн-реєстрації та відбором оргкомітетом.

Студентські магістрати за пропорційним принципом (відкриті списки) від партій (блоків партій), із подоланням прохідного бар’єру, мають обиратися у складі 10 депутатів/ок. У кожному регіоні шляхом прямого голосування має обиратися один/на Студентський/а мер/ка з числа студентів/ок.

Під час проведення заходів, організатори зобов’язуються дотримуватися всіх карантинних умов.

Додаткова інформація за тел. 044 529 13 75 та на сайті «Студентської республіки». Не пропустіть!