Студентка ДонНУЕТ нагороджена дипломом на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

25 квітня 2019 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну (м. Київ) відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності».

За результатами підсумкової науково-практичної конференції студентка спеціальності 073 «Менеджмент» групи МН-18ма Белканія Лія Гочаївна (науковий керівник зав. кафедрою маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування к.е.н., доцент Приймак Наталія Сергіївна) отримала диплом ІІІ ступеня за наукову роботу на тему: «Управління інвестиційною привабливістю регіону».

0 replies