Студентка ДонНУЕТ – лауреат Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

Кафедра підприємництва і торгівлі разом з дирекцією ННІЕУА вітають Макєєву Олександру Олегівну, магістранта спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» з отриманням диплому ІІІ ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»!

Перемога здобута у Житомирському державному технологічному університеті, де 10-11 квітня 2019 р. відбулася підсумкова науково-практична конференція. На конференції 27 студентів з усіх регіонів України, яких було відібрано конкурсною комісією в процесі рецензування, захищали свої наукові роботи.

Макєєва Олександра презентувала наукову роботу на тему «Обґрунтування стратегії інноваційного розвитку підприємства промислового будівництва на основі технології робототехніки».

Поздоровляємо Макєєву Олександру та її наукового керівника, к.е.н., доцента кафедри підприємництва і торгівлі Роженко Олександру Вікторівну зі значними науковими досягненнями й бажаємо подальших творчих успіхів!

0 replies