Спільнокошт: Підтримка бібліотек переміщених університетів

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за підтримки Координаційного центру переміщених ВНЗ започаткували проект «Підтримка бібліотек переміщених університетів», направлений на розвиток наукових бібліотек переміщених університетів на краудфандинговій платформі «Спільнокошт». Мета проекту – передати 2000 нових книжок до наукових бібліотек переміщених університетів. Для успішної реалізації проекту необхідно зібрати 120 тис. грн.

Проект отримав підтримку від Міжнародного фонду «Відродження», який подвоїть отриману суму в разі успішного завершення кампанії.
Ознайомитися з проектом можна за посиланням: Підтримка бібліотек переміщених університетів

Закликаємо об’єднати наші зусилля у вирішенні цієї проблеми та надати посильний вклад в цей проект.

0 replies