Семінар «Роль бібліотек у сучасному світі та професійний розвиток бібліотекарів»

18 вересня 2019 року на базі ДонНУЕТ пройшов Семінар «Роль бібліотек в сучасному світі та професійний розвиток бібліотекарів», у якому взяли участь бібліотекарі нашого міста та студенти ННІЕУА.

Семінар був організований громадською організацією Асоціація «Інформатіо-Консорціум» в рамках проекту «Переміщені університети: американські книжки та професійний розвиток бібліотекарів» за фінансової підтримки Посольства США в Україні. Мета проекту – поповнення фондів бібліотек переміщених університетів книжками американських авторів і залучення центрів «Вікно в Америку» до організації навчання з актуальних питань для персоналу бібліотек.

Були висвітлені дуже цікаві теми: «Як працюють американські бібліотеки. Тенденції та новації», «Поговоримо про інтелектуальну власність. Що нового в законодавстві», «Чи вмієш ти критично мислити? Воркшоп для студентів університетів у форматі «жива бібліотека» для розвитку критичного мислення».

Також учасники переглянули відеозапис «Кібербезпека для молодого покоління. Нові виклики у світі технологій», взяли участь у тренінгу «Стоп. Час настав. Будь медіаграмотним. Захід для студентів, викладачів та бібліотекарів у форматі “Speed English”» та пройшли майстер-клас на тему «Навички 21 століття. Що потрібно сучасному студенту?»

0 replies