Родинно-спортивне свято Криворізької педагогічної гімназії

3 жовтня 2019 року викладачі нашого університету О. В. Нєізвєстна, І. В. Шаповалова та М. О. Юнацький прийняли активну участь у родинно-спортивному святі, що проходило в Криворізькій педагогічній гімназії Криворізької міської ради Дніпропетровської області, а саме забезпечили функціонування локації ДонНЕУТ імені Михайла Туган-Барановського, яка під час свята перетворилась на один з етапів спортивних змагань під назвою «Професійний бліц».

Мета змагання полягала у тому, щоб поцілити у відповідний сектор дартсу, який відповідав одній зі спеціальностей університету.

Батьки та школярі цікавились особливостями навчання на відповідних спеціальностях й отримали вичерпні відповіді на питання.

Усіх учасників свята було запрошено на «Осінній тиждень знань» до нашого університету.

До нових зустрічей!

0 replies