Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії та міжнародної економіки

18-19 лютого 2020 року кафедрою економіки та міжнародних економічних відносин було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії та міжнародної економіки.

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади як з економічної теорії, так і міжнародної економіки було проведено із використанням платформи Moodle.

Здобувачам вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини» було запропоновано вирішення тестових завдань із базових дисциплін відповідних спеціальностей та комплексна задача.

Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії:

І місце – Чеботар Анна Віталіївна (ЕК-19ма).

ІІ місце – Бойко Влада Олегівна (ЕК-17).

ІІІ місце – Герасименко Дар’я В’ячеславівна (ЕК-18) та

Сенчуков Ярослав Вікторович (ЕК-17).

Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки:

І місце – Чепурнова Анастасія Віталіївна (МЕВ-19ма).

ІІ місце – Шерстюк Катерина Олегівна (МЕВ-19ма).

ІІІ місце – Машошин Олександр Олегович (МЕВ-18).

Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин щиро дякує всім здобувачам вищої освіти, які взяли учать у І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної теорії та міжнародної економіки.

0 replies