Профільне стажування у Німеччині 2021

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ для УКРАЇНИ

Стипендіальна програма пропонує активним і мотивованим студентам старших курсів унікальну можливість – пройти профільне (!) стажування на провідних підприємствах Німеччини. Серед них є як відомі світові компанії, що представляють ключові галузі економіки (Bosch, Siemens, Bombardier, Volkswagen, SAP, PwC, Commerzbank, Metro, Kaufland, Deutsche Bahn, John Deer, Allianz, Hannover Rück, Roland Berger), так і маловідомі широкому загалу представники малого та середнього бізнесу. Також є серед учасників деякі дослідницькі інститути та фонди (Konrad-Adenauer-Stiftung, IAMO, IAK Agrar Consulting, Frauenhofer Institut für Energie-wirtschaft), що надають місця аспірантам і студентам, які пов’язують своє майбутнє з науковою діяльністю. З 2015 року майже 200 студентів змогли скористатися численними перевагами стипендіальної програми та здобути свій перший закордонний досвід. Стажування розпочинається 1 лютого 2021 року і триватиме від трьох до п’яти місяців. Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ), приймаючими компаніями та впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ GmbH).

Стипендіальна програма має на меті ознайомити її учасників з корпоративною культурою, структурою приймаючих підприємств, проектною роботою, сучасними видами менеджменту, європейськими умовами та стилем праці тощо. У такий спосіб вони не лише здобувають нові практичні навички та вміння а й покращують свою іноземну мову та підвищують рівень професійної підготовки. Після повернення в Україну випускники програми зазвичай знаходять достойну роботу, яка відповідає рівню їх кваліфікації та очікуванням. Стажери отримують щомісячно стипендію розміром ~ 500 євро, випускники – мінімальну заробітну плату. Додатково покриваються витрати на переліт, проживання, медичну страховку та трансфер до місця стажування. Оскільки програма є урядовою, візу стипендіати отримують безкоштовно. Після стажування вони можуть приєднатися до клубу випускників, отримувати ексклюзивну інформацію, підтримувати зв’язки з іншими стипендіатами та безкоштовно приймати участь у різних заходах тощо.

Напрями навчання: мехатроніка, машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо. Заявник має володіти англійською і/або німецькою мовою. Наявність мовного сертифіката не є необхідною умовою для участі. Перший практичний досвід та активна громадянська позиція будуть додатковими перевагами.

Більш детальна інформація на сторінці програми: http://stipendienprogramm-ukraine.de

Всі документи подаються англійською або німецькою мовою виключно в електронному вигляді і надсилаються PDF-файлом на адресу: bewerbungen-giz-stipendienprogramm-ukraine@giz.de

Переглянути буклет (1.61 MB)

0 replies