Випускники Університету Туган-Барановського говорять

Відгуки випускників Університету Туган-Барановського, освітня програма «Міжнародні економічні відносини»

«Під час усього періоду навчання не усвідомлював, що мені знадобиться, а що ні. Зараз, озираючись назад, можу сказати, що знадобилося все: знання з міжнародних відносин, цінних паперів, бухгалтерського обліку та аудиту, міжнародних фінансів, міжнародної торгівлі, іноземні мови, прищеплене розуміння цінності постійного особистісного та професійного розвитку, лідерські якості та ін. Я дуже вдячний рідній Альма-матер за надані знання»

Бігуняк Євген,

юрист департаменту корпоративного управління ТОВ «Нова Пошта-Центр»,

випуск 2007 року

«Моя робота пов’язана з автоматизацією обліку підприємств (як регламентованого (бухгалтерського та податкового), так і управлінського) на базі програмного продукту 1С. Завдяки своїй професійній діяльності я побувала на багатьох промислових та торговельних підприємствах в різних містах України, дізналася про тонкощі руху первинної документації, бізнес-процеси на підприємствах, познайомилася з великою кількістю людей. Моя робота не дозволяє мені деградувати, маю постійно оновлювати знання, актуалізувати їх. Завдяки тому, що в Університеті нас навчили багато працювати з літературою, мені це зовсім нескладно. У своїй професійній діяльності використовую як знання, отримані під час опанування дисциплін економічного, так і професійного блоків. Часто я чула і чую зараз, що навчатися непотрібно, що зараз усім рухають гроші. Я ніколи не була згодна з цією думкою. Кожен день повторюю своїй дочці, що треба вчитися.

Наші знання – це наше майбутнє, чим більше ми їх здобудемо, тим легше нам буде у житті.

Дякую рідному Університету за отримані знання».

Зарецька Вікторія, керівник проєктів та програм у сфері нематеріального виробництва ТОВ «Аксіома ЮА», випуск 2007 року

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ. Із детальною інформацією про процедуру набору 2021 та переліком конкурсних предметів для вступу на навчання ви можете ознайомитися на сторінці Приймальної комісії Університету Туган-Барановського http://vstup.donnuet.edu.ua/

Для вступу на ОП необхідні скласти ЗНО з таких предметів як:

1. Українська мова та література (100 балів)
  2. Математика (100 балів)
  3. Історія України або іноземна мова, або географія, або біологія, або хімія, або фізика (за вибором вступника) (100 балів)