Представники Університету Туган-Барановського відвідали Вищу школу менеджменту в Барселоні (Graduate School of Management in Barcelona)

26 – 29 квітня 2023 року представники Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відвідали Вищу школу менеджменту в Барселоні. Візит відбувся в межах реалізації проєкту Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського «Підвищення освітньої та наукової ролі ДонНУЕТ як внутрішньо переміщеного закладу вищої освіти у громаді Донецької області», що фінансується Європейським Союзом. Метою візиту стало ознайомлення із досвідом Вищої школи менеджменту в Барселоні щодо оновлення освітніх програм відповідно до потреб ринку праці, регіонального та галузевого контекстів, позицій та потреб місцевої громади та інших зацікавлених сторін.

У ході візиту відбулась зустріч представників Університету Туган-Барановського -в.о. ректора Оксани Чернеги, менеджера проєкту Тетяни Кожухової, координатора проєкту з розробки нових програм та проєктів Ганни Горіної з директором Вищої школи менеджменту в Барселоні Тетяною Компанієць, за результатами якої було підписано угоду про співробітництво у сфері освіти і науки.

Під час візиту відбулись також зустрічі з координаторами магістерських і бакалаврських програм, програм професійної підготовки, програм додаткової спеціальної освіти, навчальної програми ділової англійської мови світового класу GSM Barcelona.