Підвищення кваліфікації – запорука професійного успіху!

Вітаємо Богатирьову Галину Андріївну, доцента кафедри туризму та країнознавства Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського зі вступом до громадської спілки «Всеукраїнська асоціація гідів» та отриманням свідоцтва про післядипломну курсову підготовку «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів» за напрямом «Туристичний гід» (м. Київ, ВАГ). Отримана кваліфікація «Гід міста Кривий Ріг» – є свідченням постійного професійного зростання кафедри туризму та країнознавства, бажання у повній мірі відповідати вимогам сучасного розвитку туристичної галузі та підготовки спеціалістів даного профілю. Вищезазначена кваліфікація була отримана разом із магістранткою кафедри Головань Марією.

Бажаємо успіхів у подальшій творчій та науковій діяльності!

0 replies