Підсумки університетського конкурсу бізнес-проєктів Idea-Battle

14 травня 2020 року в ДонНУЕТ пройшов підсумковий етап університетського конкурсу бізнес-прєктів Idea-Battle. Організатором конкурсу виступила кафедра технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.

Участь в онлайн-презентації бізнес-проєктів (бізнес-планів) взяли 8 магістрантів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Вони підготували проєкти створення нових підприємницьких суб’єктів, які прагнуть задовольнити різноманітні потреби українського споживача: виробництво сонячних панелей, біокамінів, фруктових чіпсів, соняшникової олії, створення мобільної кав’ярні, йогурт-бару, автопаркінгу, салону краси.

Під час презентації учасники конкурсу активно доводили ринкову потребу в створенні нового бізнесу, його економічну доцільність, оригінальність і новизну бізнес-ідеї для вітчизняного споживача. З використанням прийомів ефективної презентації авторами бізнес-проєктів значний наголос було зроблено на унікальних властивостях товарів, особливостях вибору місця розташування нового підприємства, сучасних світових і вітчизняних тенденціях розвитку галузевих ринків, уподобаннях споживачів, у тому числі й молоді. Особлива увага була акцентована на здорову їжу, екологічність і безпеку товарів, ресурсні можливості регіону, ефективні канали збуту, інвестиційні потреби.

Участь в обговоренні бізнес-проєктів брали як члени журі конкурсу (провідні викладачі кафедри), так і всі його учасники, намагаючись детальніше розглянути специфіку проєкту. Також на засадах колегіальності підводилися підсумки конкурсу, коли кожний учасник і викладач виокремив трійку переможців з обґрунтуванням свого вибору за критеріями оригінальності бізнес-ідеї, її доведення та якості презентації.

Переможцями університетського конкурсу бізнес-проєктів Idea-Battle стали:

1 місце – Петрунек Євгенія (проєкт створення мобільної кав’ярні).

2 місце – Свиридюк Андрій (проєкт створення підприємства з виробництва фруктових чіпсів).

3 місце – Бойченко Анастасія (проєкт створення йогурт-бару).

Вітаємо переможців і сподіваємося, що навички бізнес-планування і презентації бізнес-проєктів будуть використані нашими випускниками у подальшій професійній діяльності.

0 replies