Перший хакатон із соціального підприємництва у Кривому Розі

Студенти ДонНУЕТ взяли участь у першому хакатоні із соціального підприємництва у Кривому Розі

28‒29 вересня 2019 року в Кривому Розі в бізнес-центрі «NewTon» пройшов хакатон із соціального підприємництва, в якому взяли участь студенти нашого уніеврситету: Єременко Кирило (гр. МН-18м), Тріфонова Дарина (гр. МН-16), Бадіца Антон (гр. МН-17) та викладач кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Інеса Вадимівна Шаповалова. Команда від нашого університету захистила проєкт соціального підприємництва під назвою «SUPPORT» (відкритий простір для молоді). Окрім того, в організаційному складі хакатону був студент ДонНУЕТ Богун Олександр (гр. МН-18), який відповідав за модернування всіх технічних процесів: звукове супроводження, презентації, мікрофони тощо.

На захід з’їхалися учасники з різних міст України та протягом 2-х днів розробляли соціальні проєкти. Учасники під час роботи були задіяні на лекціях, пітчингах та індивідуальних консультаціях команд із менторами із соціального підприємництва, маркетингу, фінансового моделювання, реклами та PR, управління людськими ресурсами.

Соціальне підприємництво, покликане вирішувати соціальні проблеми через бізнес моделі, наразі динамічно розвивається по всьому світу. Займаючись ним, приватний бізнес бере на себе відповідальність за суспільний розвиток, виділяючи кошти чи робочі місця на вирішення певних викликів у суспільстві.

На хакатоні із соціального підприємництва було прослухано такі теми: «Бізнес-модель соціального підприємства» (Аліна Бочарнікова від «Future Development Agency»); «Історія бренду. Просування бізнесу в соціальних мережах» (Олена Літвінова); «Як зробити презентацію якісною» (Юлія Кнюпа) та тренінг «Фінансове моделювання соціального підприємства» від Анни Гулевської-Черниш .

Команди-переможці отримали призи – запрошення на 12-тижневий Акселератор соціального підприємництва SELab, який відкриває двері до запуску чи масштабування соціального підприємства, до інвестицій та вигідного партнерства.

Хакатон організовувався у рамках проєкту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Організатори у Кривому Розі: Український форум благодійників, Громадська організація SILab Ukraine, Фонд «Професійний розвиток», Криворізька фундація майбутнього.

0 replies