Переможці онлайн-конкурсу «Великодній натюрморт»

З 18 по 20 квітня 2020 року було проведено конкурс «Великодній натюрморт» (в дистанційній формі). В конкурсі приймали участь студенти ІІІ  курсу гр. ТРГ-17, ТРГ-18с і гр. ГРС-17 під керівництвом асистента кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського Боднарук О. А.

Склад журі конкурсу:

1. Никифоров Р. П. – перший проректор ДонНУЕТ.
  2. Коренець Ю. М. – старший викладач кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.
  3. Боднарук О. А. – асистент кафедри технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва.

Високоповажним журі оцінювалася кожна композиція від 1 до 5 балів:

гр. ТРГ-17, ТРГ-18с ‒ 4,8 балів.

гр. ГРС-17 – 4,2 бали.

Переможцями конкурсу стали гр. ТРГ-17, ТРГ-18с!

З перемогою! Нехай вона радує не тільки вас, а й ваших друзів, рідних і близьких.

Нехай ця невеличка перемога стане відправною точкою для нових великих звершень і досягнень, хорошим стимулом і мотиватором для участі в нових конкурсах і змаганнях!

0 replies