Перемога студента ДонНУЕТ в Гранд-Фіналі Печа-Куча 2019 АМКР

Щороку ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» проводить Тиждень знань для всіх, хто бажає. Також в рамках цього заходу проводиться змагання серед спікерів в форматі Печа-Куча. Цього разу темою для доповіді організатори визначили тезу «Lifelong learning».

Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського в цьому році представляв  Бадіца Антон – студент 2 курсу спеціальності 073 «Менеджмент».

В цьому році змагання відбувались серед трьох категорій спікерів: школярі, студенти, співробітники АМКР. В категорії студентської молоді у відбірковому турі Антон посів 1 місце.

В Гранд-фіналі, який відбувся 14 червня 2019 року в ДК «Металугрів»  на великій сцені Антону Бадиці вдалось підтвердити свій високий результат серед кращих спікерів.

На думку Антона, навчання впродовж життя – це: «Ми набуваємо нових знань впродовж всього свого життя. Невже це означає, що кількість знань обмежено лише часом? І вони можуть бути безкінечними? Куди ж можна вмістити безкінечність?». Саме над цим питанням розмірковував студент ДонНУЕТ, майбутній бакалавр з менеджменту.

Ідейним натхненником для Антона у підготовці до змагання став студент 1 курсу магістратури Єременко Кирил, який має успішний досвід участі в Печа-Кучі. Науковим керівником цього проекту стала к.е.н., доцент кафедри маркетингу, менеджменту та публічного адміністрування Булгакова О.В.

Антон Бадіца став переможцем гранд-фіналу та отримав приз глядацьких симпатій. Так, думки професійного журі та глядачів цього разу підтвердили високу майстерність нашого студента в мистецтві презентації власних думок щодо складної теми «Навчання впродовж життя».

Щиро вітаємо переможця та бажаємо подальших перемог!

Також висловлюємо щиру подяку оганізаторам Печа-Куча 2019 за високий професіоналізм в організації та проведені такого масштабного заходу та за чуйне ставлення та зацікавленість в високих результатах кожного з учасників Тижня Знань.

0 replies