Останній день реєстрації на освітній проєкт «#StandWithUkraine. Stop Disinformation»

Запрошуємо на освітній проєкт «#StandWithUkraine. Stop Disinformation»! Дізнайтесь про технологічні рішення для протидії дезінформації та отримайте відповідні навички разом з експертами Noosphere Engineering School.

Участь безкоштовна, вік учасників: 18-23 роки.

Не зволікайте, реєстрація триває до 7 серпня 2022 (до 23:59).

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

Програма триватиме з липня 2022 року по лютий 2023 року та передбачає комплекс заходів:Етап 1. Онлайн навчання16 серпня – 20 грудня 2022 року.10 вебінарів/тренінгів з інтервалом у 2 тижні. Теми вебінарів:

• Дезінформація як спосіб інформаційно-психологічного впливу на суспільство та громадянські інститути
  • Технології імплементації кампаній з дезінформації
  • Методи інформаційно-психологічного впливу в мережі інтернет
  • DeepFakes як найсучасніша форма дезінформації
  • Фактчекінг: засоби для професійної перевірки інформації
  • Засоби аналізу соцмереж та візуалізації даних
  • Інструменти Google для виявлення та протидії дезінформації
  • Використання Python для автоматизації задач у рамках боротьби з дезінформацією
  • Базові стратегії та механізми психологічного захисту
  • Боротьба з дезінформацією в Україні та світ
  • Навчання відбуватиметься онлайн українською мовою (передбачено надання навчальних матеріалів)

Етап 2. Ідеатон «Digital coffee»24 січня 2023. Тривалість: 8 год.У супроводі менторів учасники можуть запропонувати власні технологічні рішення з протидії дезінформації(!) Найкращі з ідей будуть підтримані в межах призового фонду програми. Етап 3. Віртуальний круглий стіл «#StandWithUkraine. Stop Disinformation». Нагородження переможців.7 лютого 2023. Тривалість: 4 год.Під час заходу відбудеться церемонія нагородження переможців ідеатону, презентація прототипів і навчальних матеріалів для стейкхолдерів.