Анонс

Онлайн-тренінг «Технології працевлаштування» для студентів-випускників Університету Туган-Барановського

27 травня о 10:30 в Університеті Туган-Барановського відбудеться онлайн-тренінг «Технології працевлаштування» для студентів-випускників.

Спікери заходу:

• заступник директора Криворізького міськрайонного центру зайнятості Лариса Шевченко;
  • доцент кафедри іноземної філології, українознавства та соціально-правових дисциплін Університету Туган-Барановського Світлана Ревуцька.

Програма тренінгу спрямована на розкриття найважливіших моментів, що стосуються контакту з майбутнім роботодавцем, якому кандидати найчастіше не надають достатньої уваги — це резюме, СV та супровідний лист.

Під час тренінгу студенти Університету Туган-Барановського дізнаються, як правильно складати ці документи, і в чому суттєва різниця між ними, чек-лист як виправити вже готове резюме і СV, також ознайомляться із ефективними шляхами та методами пошуку роботи. Окремий блок тренінгу присвячено співбесіді – що треба знати і про що мовчати, як справити враження на роботодавця і отримати роботу під час співбесіди.