076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Оголошується конкурс на заміщення вакантних місць державного замовлення за спеціальністю076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Оголошується конкурс на заміщення на 2 курсі денної форми навчання освітнього ступеню «бакалавр» вакантного бюджетного місця, спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», денної форми навчання, згідно до наказу ДонНУЕТ 25.08.2020 р. №141.

Можливістю першочергового переведення на навчання за державним замовленням користуються особи, право яких на таке навчання визначено відповідними Законами України, Указами Президента України та Урядовими рішеннями для студентів з числа:

• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років;
  • інвалідів 1 та 2 груп та дітей-інвалідів;
  • осіб, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  • дітей військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • багатодітних сімей, до складу яких уходять п’ятеро і більше дітей;
  • таких, які мають тяжке матеріальне становище тощо.

Право брати участь у конкурсі на зарахування на вакантні місця державного замовлення мають і студенти, які вступили до інших закладів вищої освіти, навчались за рахунок коштів державного бюджету і отримали згоду керівників закладів вищої освіти на переведення до ДонНУЕТ.

До участі в конкурсі на вакантні місця державного замовлення допускаються студенти, які не мають заборгованості з оплати за навчання і можуть бути віднесені до однієї із перерахованих нижче категорій:

1. студенти денної та заочної форм навчання, яким законодавством України надано право на пільги щодо навчання за державним замовленням, що вищеперераховані;
  2. студенти денної та заочної форм навчання, які мають середній показник рейтингу успішності не нижче 4,5 бали за результатами двох останніх сесій (ступінь «бакалавр») або останньої сесії (ступінь «магістр»);
  3. студенти денної та заочної форм навчання, які є переможцями (лауреатами) всеукраїнських, європейських, світових чемпіонатів та змагань різних рівнів, творчих конкурсів, предметних олімпіад (конкурсів наукових робіт), зробили вагомий внесок у життя та розвиток ДонНУЕТ (інституту) та беруть активну участь в усіх напрямах діяльності Університету тощо.

Студенти, які відповідають вимогам щодо переводу на навчання за кошти державного замовлення, повинні протягом десяти днів з моменту оголошення інформації про наявність вакантного місця державного замовлення подати в директорат такі документи:

• особисту заяву на ім’я ректора Університету;
  • копію індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти за останні два семестри (ступінь «бакалавр») або останньої сесії (ступінь «магістр»);
  • копії документів, що дають право на отримання соціальних пільг (якщо таке право є);
  • довідку про склад сім’ї, довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (у разі потреби);
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті Університету: медалі, грамоти, дипломи, подяки тощо;
  • рішення органу студентського самоврядування.

Чекаємо на Ваші заяви до 04.09.2020 р.