073 «Менеджмент»

Оголошується конкурс на заміщення вакантних місць державного замовлення за спеціальністю 073 «Менеджмент»

Оголошується конкурс на заміщення на 3 курсі денної форми навчання освітнього ступеню «бакалавр», вакантного бюджетного місця за спеціальністю 073 «Менеджмент», згідно до наказу ДонНУЕТ №138 від 21.09.2020 р.

Можливістю першочергового переведення на навчання за державним замовленням користуються особи, право яких на таке навчання визначено відповідними Законами України, Указами Президента України та Урядовими рішеннями для студентів з числа:

• дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років;
  • інвалідів 1 та 2 груп та дітей-інвалідів;
  • осіб, яким відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» надане таке право;
  • дітей військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків;
  • багатодітних сімей, до складу яких уходять п’ятеро і більше дітей;
  • таких, які мають тяжке матеріальне становище тощо.

Право брати участь у конкурсі на зарахування на вакантні місця державного замовлення мають і студенти, які вступили до інших закладів вищої освіти, навчались за рахунок коштів державного бюджету і отримали згоду керівників закладів вищої освіти на переведення до ДонНУЕТ.

До участі в конкурсі на вакантні місця державного замовлення допускаються студенти, які не мають заборгованості з оплати за навчання і можуть бути віднесені до однієї із перерахованих нижче категорій:

1. студенти денної та заочної форм навчання, яким законодавством України надано право на пільги щодо навчання за державним замовленням, що вищеперераховані;

2. студенти денної та заочної форм навчання, які мають середній показник рейтингу успішності не нижче 4,5 бали за результатами двох останніх сесій (ступінь «бакалавр») або останньої сесії (ступінь «магістр»);

3. студенти денної та заочної форм навчання, які є переможцями (лауреатами) всеукраїнських, європейських, світових чемпіонатів та змагань різних рівнів, творчих конкурсів, предметних олімпіад (конкурсів наукових робіт), зробили вагомий внесок у життя та розвиток ДонНУЕТ (інституту) та беруть активну участь в усіх напрямах діяльності Університету тощо.

Студенти, які відповідають вимогам щодо переводу на навчання за кошти державного замовлення, повинні в строк до 04.09.2020 р. подати в директорат такі документи:

• особисту заяву на ім’я ректора Університету;
  • копію індивідуального навчального плану здобувача вищої освіти за останні два семестри (ступінь «бакалавр») або останньої сесії (ступінь «магістр»);
  • копії документів, що дають право на отримання соціальних пільг (якщо таке право є);
  • довідку про склад сім’ї, довідку про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї (у разі потреби);
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента в науковому або громадському житті Університету: медалі, грамоти, дипломи, подяки тощо;
  • рішення органу студентського самоврядування.

Чекаємо на Ваші заяви до 04.09.2020 р.