ДонНУЕТ знає

Науковців Університету Туган-Барановського запрошують долучитися до серії вебінарів від компанії Elsevier

Шановні колеги!

Протягом квітня-червня 2021 фахівці компанії Elsevier проведуть серію вебінарів для вчених та редакторів наукових видань. Мова вебінарів: українська та англійська.

Вебінари будуть присвячені питанням роботи з базами даних ScienceDirect та Scopus, висвітлюватимуть процедуру відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, можливості використання аналітичного інструменту SciVal з метою пошуку грантів та оцінювання діяльності вчених та установ.

Інформація буде корисною для керівників закладів вищої освіти і наукових установ, науковим співробітникам, аспірантам та студентам.

Додаткова інформація тут – Додаток_ програма вебінарів Elsevier