Нагорода від Голови Металургійної районної у місті ради

15 листопада 2019 року відбувся урочистий прийом Головою Металургійної районної у місті ради кращої студентської молоді Металургійного району з нагоди Дня студента

Геннадій Шаповалов привітав усе студентство зі святом та нагородив найкращих студентів грамотами за ініціативність, високі показники в навчанні, активну участь у громадському житті району та особистий внесок у розвиток молодіжного руху.

Серед найкращих нагороджений була і наша студентка-магістрантка Світлична Ольга (гр. ТРГ-19м).

Команчук Марія, Голова студентської ради ДонНУЕТ, також виступила з вітальним словом та мала можливість представити наш університет представникам інших закладів вищої освіти та представникам професійно-технічної освіти Металургійного району.

Упродовж церемонії нагородження йшла концертна програма, в якій брала участь і студентка нашого університету Попозогло Тетяна.

0 replies