Національна стипендіальна програма Словацької Республіки

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки підтримує мобільність студентів, аспірантів, викладачів ЗВО, наукових співробітників, включаючи працівників у сфері мистецтва з-за кордону на стажування у ЗВО і науково-дослідних організаціях у Словаччині.

Кінцевий термін подачі заявок на літній семестр навчального року 2019/2020:

онлайн: 31 жовтня 2019 р. до 16.00 години CET

Онлайн заявку необхідно подати до кінцевого терміну подачі заявок. Одночасно необхідно надати оригінал листа-запрошення в SAIA в Братиславі (SAIA, no, Sasinkova 10, 812 20 Bratislava 1) до 3 робочих днів після кінцевого терміну подачі заявок до 12.00 годин СЕТ (при визначенні робочих днів приймається до уваги правовий стан у Словаччині).

Терміни стажування:

початок стажування:

– студенти: не раніше 1 лютого 2020 р.; не пізніше 1 квітня 2020 р.;

– аспіранти, викладачі ЗВО, наукові співробітники та працівники у сфері мистецтва: не раніше 1 лютого 2020 р.; не пізніше 31 серпня 2020 р.

закінчення стажування:

– студенти: крайній термін 31 серпня 2020 р.;

– аспіранти, викладачі ЗВО, наукові співробітники та працівники у сфері мистецтва: кінцевий термін 30 листопада 2020 р.

Розмір щомісячної стипендії:

а) студент ВНЗ – 350 €;

б) аспірант – 580 €;

в) викладач ЗВО/науковий співробітник/працівник у сфері мистецтва: 580-1000 €.

Стипендія в рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республіки призначена для покриття витрат на проживання (харчування, житло тощо) стипендіатів із-за кордону під час навчального, науково-дослідного/художнього або викладацького стажування у ЗВО і науково-дослідних організаціях Словаччини.

Студенти та аспіранти можуть претендувати навіть на дотації для оплати дорожніх витрат, якщо вони подали заявку на дотацію разом із заявкою на стипендію. Дотація для оплати дорожніх витрат виплачується як одноразова виплата в кінці стажування разом зі стипендією за останній місяць стажування. Розмір дотації для оплати дорожніх витрат залежить від відстані (по прямій лінії) між місцем проживання претендента на стипендію за кордоном і місцем перебування у Словаччині:

– відстань до 750 км – 0 €;

– відстань більше 751 км, максимально 1 500 км – 100 €;

– відстань більше 1 501 км, максимально 5 000 км – 300 €;

– відстань більше 5 000 км – 700 €.

Детальніше про умови конкурсу: https://www.stipendia.sk/ru/news/ru-summer-semester-academic-year-2019-2020-apply-now

Всім бажаючим звертатися за телефоном 098-793-69-41 (Чепурнова Анастасія).

0 replies