Університет знає

Магістри Університету Туган-Барановського захистили дипломні роботи

В Університеті Туган-Барановського відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 241 «Готельно-ресторанна справа».

17-18 грудня 2020 року на кафедрі технологій в ресторанному господарстві, готельно-ресторанної справи та підприємництва Навчально-наукового інституту ресторанно-готельного бізнесу та туризму відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеню магістр спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 241 «Готельно-ресторанна справа» денної форми навчання.

Публічний захист кваліфікаційних робіт супроводжувався використанням візуального контенту (презентації). Виступи магістрантів були на високому професійному рівні. Кваліфікаційні роботи були виконанні на актуальні теми, містили як елементи наукової новизни, так і практичну значущість. Роботи викликали жваву дискусію та цікаві запитання членів екзаменаційної комісії, на які здобувачі давали аргументовані, змістовні відповіді.

Можна відзначити високу фахову підготовку випускників. Про це засвідчили й високі бали, які отримали здобувачі вищої освіти під час захисту своїх робіт.

Публічний захист кваліфікаційних робіт здобувачів ВО Мудрієвської Ю., Свиридюка А., Баранця П. здійснювався англійською мовою. Високий рівень захисту також продемонстрували студенти Петрунєк Є, Бойченко А., Тесленко О.

Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо плідної професійної діяльності та успіхів на професійній ниві!