Кар’єрні перспективи ОП «Економіка» Університету Туган-Барановського

Освітня програма «Економіка» Університету Туган-Барановського відкриває всі двері та створює безмежні перспективи кар’єрного розвитку.

Ви можете працювати в організаціях різної галузевої приналежності всіх форм та видів. Що обрати ‒ вирішувати тільки Вам!

Можливі варіанти кар’єрного шляху:

• Економіст.
  • Економіст-аналітик з дослідження мікро- та макроекономічного середовища.
  • Економічний радник.
  • Консультант з ефективної організації підприємницької діяльності та ринкового аналізу.
  • Фахівець з політико-економічного консультування; фахівець економічних, фінансових, маркетингових, виробничо-економічних, аналітичних служб підприємств різних організаційно-правових форм й різних галузей та ін.

Наші випускники – це наша гордість, пишаємося кожних із них. Ви просто неймовірні!

ПРОЦЕДУРА ВСТУПУ